Ognisko w Bielsku-Białej – Parafia Św. Barbary, ul. Cyprysowa 25

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii św. Barbary w Bielsku-Białej (Mikuszowice Krakowskie), przy ulicy Cyprysowej 25 w każdą drugą środę miesiąca.
Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. dr Grzegorz Klaja.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Za nami jubileuszowe spotkanie ogniska WTM Sychar w Bielsku-Białej. W czerwcu minął rok od otwarcia, aż trudno uwierzyć jak to szybko przeleciało.

Był  to  czas  poznawania się, wzajemnej pomocy,  modlitwy  i  sukcesów  w  postaci  uratowanych  małżeństw oraz  realnej  pomocy  dla małżonków w trudnych relacjach, w separacji i po rozwodzie, którzy chcą trwać w wierności małżeńskiej.

Bardzo dziękujemy Ks. Grzegorzowi za opiekę duchową i wartościowe konferencje,  Ks. Antoniemu za pomoc, naszej liderce Beacie za organizację i wsparcie oraz wszystkim członkom i sympatykom tej wspólnoty.

Rozpoczęliśmy spotkanie Mszą Św. w naszej intencji, a następnie w ogrodzie parafialnym, miała miejsce konferencja Ks. Grzegorza Klei na temat Eucharystii, potem był już czas na małe „co nie co” i wspólne świętowanie.

Bardzo cieszymy się, że goście z innych ognisk nam „dopisali”

Dziękujemy za przybycie licznej reprezentacji z Rychwałdu z o. Tomaszem oraz gościom z ognisk w Strumieniu, Żorach, Leszczynach, Tarnowskich Górach, Lublinie i Wiedniu.

Był czas na dzielenie się, wymianę doświadczeń, jak przeżyliśmy okres izolacji: brak Eucharystii i sakramentów w tym czasie i wiele innych wspólnych tematów.

Cieszymy się, że nasze ognisko tak się rozwija i zapraszamy na kolejne spotkania w każdą drugą środę miesiąca.