Ognisko w Bielsku-Białej – Parafia Św. Barbary, ul. Cyprysowa 25

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w Parafii św. Barbary w Bielsku-Białej (Mikuszowice Krakowskie), przy ulicy Cyprysowej 25 w każdą drugą środę miesiąca.
Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. dr Grzegorz Klaja.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Spotkanie Ogniska 10 lipca

Za nami pierwsze spotkanie po otwarciu naszego ogniska w czerwcu.

Rozpoczęliśmy Mszą Św. o godz. 18, a następnie udaliśmy się do salki.

Niestety zabrakło naszego opiekuna Ks. Grzegorza, ale godnie zastąpił go Ks. Łukasz, który odprawił mszę i był z nami na całym spotkaniu.

Miłym zaskoczeniem była dla nas frekwencja – było nas 20 osób, w tym dużo osób nowych. Myślę, że to znak jak bardzo ognisko w Bielsku było potrzebne i miejmy nadzieję, że będzie nas sycharków w Bielsku przybywać.

W pierwszej części spotkania, po przywitaniu się i przedstawieniu, nasza liderka Beatka poprowadziła spotkanie w formie pracy w grupach nad modlitwą „Ojcze Nasz”

W drugiej części rozpoczęliśmy „rundkę” w której każdy z nas mógł ( w wolności, bez przymusu ) powiedzieć coś o sobie, o sytuacji w jakiej się znajduję. Było też dużo pięknych świadectw działania Boga w naszym życiu oraz świadectwo małżeństwa które po separacji wróciło do siebie. To umacnia naszą wiarę i charyzmat wspólnoty że : „Każde trudne sakramentalne małżeństwo jest do uratowania!”

Nasze spotkanie zakończyliśmy wyjątkowo późno, bo o godz. 22.

Następne spotkanie 14 sierpnia. Zapraszamy.